W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Krakowa, który w coraz szybszym tempie staje się miastem międzynarodowym, proponujemy edukację przedszkolną o profilu językowym.
Chcemy zapewnić możliwość edukacji wszystkim „przybyszom”:) z zagranicy, którzy chcą związać swoją przyszłość z Krakowem.

Każde dziecko w pierwszych latach życia posiada wrodzoną zdolność do nauczenia się języków, które je otaczają. Wykorzystując dziecięcą otwartość na naukę języków obcych i ogromną chłonność umysłu małych dzieci, stwarzamy naszym wychowankom możliwość poznania języka angielskiego w sposób bezwysiłkowy – spontaniczny.

Oprócz codziennych (uwzględnionych w programie) „lekcji” języka angielskiego dzieci wraz z doświadczonymi nauczycielami przez cały dzień „bawią się angielskim”, stopniowo wprowadzając jego elementy w zwyczajne, codzienne sytuacje. Nowo poznane słówka i zwroty wykorzystują w trakcie rozmaitych zajęć tematycznych oraz do komunikacji ze swoimi anglojęzycznymi rówieśnikami.